zakládající členové

photo Karel Obluk

Karel Obluk

Karel Obluk je partnerem ve fondu rizikového kapitálu Evolution Equity Partners, který investuje v Evropě a Severní Americe do rostoucích společností s globálními ambicemi především v oblasti informačních technologií, IT bezpečnosti, informačních systémů a strojového učení. Kromě toho je zakladatelem skupiny andělských investorů pod názvem Garage Ventures a má řadu menších „andělských“ investic v ČR i v zahraničí. Karel vystudoval informační technologie na VUT v Brně, působil v technických a manažerských pozicích mj. jako technický a výkonný ředitel společnosti AVG Technologies. Je členem Kauffman Fellows Society.

photo Jiri Hlavenka

Jiří Hlavenka

Jiří Hlavenka, investor a podnikatel, investorsky a manažersky působil ve společnostech mj. Computer Press, Vltava.cz nebo NetDirect, spoluzaložil a investoval společnost Kiwi.com. V současné době je aktivním investorem ve více než 20 startupových společnostech.

photo Peter Skrla

Petr Skrla

Petr Skrla je zkušený manažer s 30-letými zkušenostmi v oblasti startupů, venture kapitálu a restrukturalizace podniků. Strávil významnou část svého života v Severní Americe, Africe i Evropě, proto si užívá mezikulturní zážitky a komplexní výzvy.

Garage Angels

Garage Angels

Garage Angels je neformální uskupení individuálních investorů převážně z jihu Moravy. Investují do začínajících firem v jejich prvních, “andělských” fázích. Sdílí zkušenosti, koinvestují, postupují společně nebo i samostatně. Podílí se na úspěchu nových domácích firem, nechávají své peníze pracovat - podnikatelským modelem, s vysokým riskem a ještě vyššími výhrami.

Fazole Ventures logo

Fazole Ventures

Fazole Ventures je „rodinný investiční fond“, který investuje soukromé peníze podnikatele Pavla Boušky a bývalého manažera Luboše Černého. Zaměřuje se na B2B startupy v počáteční fázi rozvoje. Při svých investicích se často spojuje s dalšími business angels tak, aby dokázal co nejlépe podpořit investovanou společnost dalším know-how a relevantní sítí kontaktů.

řádní členové

logo DEPO Angels

DEPO Angels

DEPO Angels je síť angel investorů zaměřující se primárně, ale ne výlučně na projekty i investory ze střední Evropy. Poskytuje svým členům přístup k zajímavým projektům s globální ambicí. Petr Šíma je zakladatel DEPO Angels, má 30 let zkušeností v investicích a firemním poradenství.

photo Richard Grethe

Richard Grethe

Richard je diplomovaný účetní s více než 25-letou zkušeností ve zdravotnickém a farmaceutickém průmyslu. Rád pomáhá firmám plně využít jejich potenciál sdílením svých znalostí ve finanční, obchodní a provozní oblasti. Richard byl jedním ze zakládajících členů Focus Pharmaceuticals, pracoval pro Wellcome plc, Medeva, Celltech a UCB. Jako finanční ředitel působil v Random42 Scientific Communication a nyní je členem představenstva Graphite Capital.

photo Michael Rostock

Michael Rostock

Michal je podnikatel a investor, který má rád statistiku. Je zakládajícím partnerem VICF a investorsky se angažuje například ve společnosti Safetica, Retailys, Gina Software, Novicom, FeedYou, SealIT či BizBox. Mezi jeho exity patří společnosti iMall, GoPay, Cognitive Security a UI Path. Michal vystudoval práva na UK v Praze a pyšní se tituly z Oxford University a University v Cambridge.

photo Peter Ridder

Peter Ridder

Peter pracuje ve financích 40 let a od roku 2006 se věnuje andělskému, rizikovému kapitálu a private equity investování. Investuje prostřednictvím rodinné investiční společnosti se sídlem v USA a zaměřuje se na start-upy v USA a v Evropě. Peter žije v Praze 25 let.

photo PurpleVentures

Purple Ventures

Purple Ventures je venture kapitálový fond s kořeny v Brně. Po úspěšných 30+ investicích v rámci prvního uzavřeného fondu otevírají druhý fond, který bude opět investovat soukromé prostředky skupiny Purple, ale na rozdíl od prvního fondu je otevřený i externím investorům. Purple Ventures investuje v raných fázích s velkým potenciálem růstu.

photo Jaroslav Havel

Jaroslav Havel

Je zakladatelem AK HAVEL & PARTNERS. S venture kapitálem má zkušenosti přes 20 let. Od roku 2005 se významně podílel na vzniku této právní specializace v ČR i SR. Již 15 let investuje do vybraných fondů a perspektivních startupů. Patří mezi zkušené investory s mimořádným know-how a přehledem o trhu. Díky jeho rozsáhlým zkušenostem, dobrému jménu a mimořádnému pracovnímu nasazení, včetně jedinečných kontaktů, je vyhledávaným poradcem.

photo Czech Founders

Czech Founders

Czech Founders je nezisková organizace sdružující zakladatele a zakladatelky startupů v Česku, kteří mají globální ambice. Je to největší komunita svého druhu v zemi, fungující na principu 'founders-to-founders'. V praxi to znamená, že veškeré aktivity organizace, ať už jsou jimi networkingové akce, mastermind skupiny, inkubační bootcamp program, Slack #forum, nebo spolupráce se zahraničními startupovými organizacemi, vždy vychází z potřeb jejích členů.

logo Hustá

Hustá

Hustá je komunikační agentura specializující se na technologický sektor. Ve svém klientském portfoliu má nejzvučnější jména české startupové scény včetně jednorožců, VC fundy i finanční instituce. Aktivně také vystupuje v technologické komunitě, kterou podporuje. Investorsky se proto věnuje tomu, čemu rozumí. Inovativním byznysům napojeným na technologie.