vedení asociace

photo Karel Obluk

Karel Obluk

prezident asociace

Karel Obluk je partnerem ve fondu rizikového kapitálu Evolution Equity Partners, který investuje v Evropě a Severní Americe do rostoucích společností s globálními ambicemi především v oblasti informačních technologií, IT bezpečnosti, informačních systémů a strojového učení. Kromě toho je zakladatelem skupiny andělských investorů pod názvem Garage Ventures a má řadu menších „andělských“ investic v ČR i v zahraničí. Karel vystudoval informační technologie na VUT v Brně, působil v technických a manažerských pozicích mj. jako technický a výkonný ředitel společnosti AVG Technologies. Je členem Kauffman Fellows Society.

photo Peter Skrla

Petr Skrla

člen představenstva

Petr Skrla je zkušený manažer s 30-letými zkušenostmi v oblasti startupů, venture kapitálu a restrukturalizace podniků. Strávil významnou část svého života v Severní Americe, Africe i Evropě, proto si užívá mezikulturní zážitky a komplexní výzvy.

photo Pavel Prikryl

Pavel Přikryl

člen představenstva

Propojovatel, poradce a projektový manažer. Vedl velké "mission critical" korporátní projekty, rozjížděl nové záměry a startupy, ale také třeba rozvojový program humanitární organizace v Afghánistánu. Dnes vede Opero, pražský business hub, a poradenskou firmu GROWTHGARAGE.